Ми - Агрофірма Харків офіційний сайт

«Агро7трейд» – перспективне українське офіційне аграрне підприємство, що стрімко розвивається. Основний напрямок діяльності – виробництво та реалізація гібридного та сортового насіння різних сільськогосподарських культур. Агрофірма Харків офіційний сайт ми є заслуженим лідером у цій сфері та продовжуємо активно розширювати географію поставок. Професійна команда фахівців забезпечує регулярний та надійний потік українського агропродукту на світовий ринок.

Чому ми?

Агрофірма Харків офіційний сайт ми також вважаємося провідним виробником насіння на території України. У роботі підприємства ефективно реалізована зарубіжна практика та місцеві традиції, що дозволяє випускати на ринок якісне насіння іноземної та вітчизняної селекції. Основні виробничі потужності нашої агрофірми реалізовані на базі елітного насінницького господарства у Харківській області. Сьогодні тут розташований сучасний завод, встановлено високотехнологічне обладнання фірми Cimbria і продуктивно працює команда професіоналів, проводяться дослідження та розробки нових гібридів популярних культур.

Ассортимент

В асортименті продукції агрофірми представлені такі категорії: • гібридне насіння (кукурудза, соняшник); • репродуктивний сортовий посівний матеріал (соя, озима пшениця, ярий ячмінь тощо); • засоби для захисту рослин (інсектициди, гербіциди та фунгіциди).

Агрофірма Харків офіційний сайт ми продаємо по всій Україні.

Детальніше ознайомитися з вибором можна у відповідному розділі сайту, а запитання, що цікавлять, - задати консультанту. Агрофірма Харків офіційний сайт - наші менеджери - це команда досвідчених фахівців, що добре орієнтуються в аграрній сфері, тому клієнти завжди залишаються задоволені рівнем сервісу та поглибленістю наданої інформації. Купити безпосередньо в Агрофірма Харків офіційний сайт продаємо по всій Україні оптом та в роздріб. Ми маємо якісну продукцію. Агрофірма Харків офіційний сайт АГРО7ТРЕЙД – це надійний постачальник посівного матеріалу та ЗЗР, перевірений часом та сотнями успішно реалізованих замовлень на вітчизняному та зарубіжному ринку! Після співпраці з нами клієнти збирають гідний урожай та досягають успіху в аграрному бізнесі, адже рентабельність ділянки безпосередньо пов'язана з якістю насіння. В останньому гурті «Agro7Trade» немає рівних!