nuseed

"Nuseed

Передбачаючи потреби споживачів, фахівці Nuseed орієнтуються на гібриди, які гідно оцінять навіть переробники. Адже завдяки соняшникам компанії переробні підприємства отримують можливість підвищувати ефективність свого виробництва, а відтак вийти на новий рівень прибутковості та прибутковості. Недарма ж Nuseed відома американська компанією нового типу, що пропонує на сільськогосподарському ринку насіння широкого призначення і постійно прагне підвищувати його харчову та кормову цінність завдяки новим технологіям."

ЛоготипНОВЫЙ

"ВНІС

Діяльність інституту спрямована на створення та широкомасштабне впровадження нових сортів та гібридів важливих сільськогосподарських культур. Висока результативність базується на глибокому аналізі потреб рослинницької галузі та тенденцій ринку, високої наукомісткості як селекційного процесу, так і процесу насінництва. Оперативне розмноження нових гібридів з високим адаптивним потенціалом здійснюється при безпосередньому контролі селекціонерів без залучення посередників, забезпечує повне збереження властивостей гібридів та високу якість насіння. Безперервно ведеться наукова робота зі створення сортів та гібридів соняшнику, кукурудзи, цукрових та кормових буряків, ріпаку, пшениці, ячменю та інших культур."

Logo_Limagrain

"Лимагрейн

Лімагрейн – насіннєва компанія №1 у Європі та №4 у світі. Основою бізнесу Лімагрейну є селекція сільськогосподарських культур. Контроль усіх процесів від досліджень до збуту дозволяє нам пропонувати клієнтам високоякісне насіння, яке відповідає вимогам споживачів та розвитку ринку в різних країнах. Лімагрейн продає свою продукцію більш ніж у 50 країнах через свої філії та партнерів-дистриб’юторів. З 2009 року відкрилися філії в Україні та Росії, які представляють насіння польових культур LG та Nickerson. Торгова марка LG є історичною та стратегічною для соняшника, кукурудзи та ріпаку. Nickerson є торговою маркою групи Лімагрейн, що втілює зернові та бобові культури в Європі. Провідний бренд у Європі з пшениці та ячменю."

syngenta_logopng

"Сингента

Швейцарська компанія, один з лідерів у галузі виробництва засобів захисту рослин та насінництва. Компанія утворилася в листопаді 2000 року внаслідок об’єднання агропідрозділів фірм Novartis AG та AstraZeneca Plc[3][4]. Штаб-квартира компанії знаходиться у Базелі (Швейцарія). Понад 27 тисяч співробітників компанії працюють у 90 країнах світу [5]. Є одним із найбільших розробників та виробників ГМО рослин."

ifvclogo

"Нови Сад

Місто в Сербії, де окрім визначних пам’яток і прекрасних пейзажів, можна знайти так само і Інститут полеводства та овочівництва, створений у далекому 1938-му році, і по сьогоднішній день, що успішно продовжує свою діяльність у галузі селекції рослин та проведення різних сільськогосподарських досліджень. У наші дні Інститут є державною установою, підвідомчою Міністерству науки та захисту навколишнього середовища Уряду Республіки Сербії, де проходить робота над численними проектами та дослідженнями, що проводяться як у масштабах країни, так і на міжнародному рівні."

may-logo

"MAY Seed

MAY Seed займається дослідженнями, виробництвом, внутрішнім та міжнародним продажем овочевого, польового, промислового та кормового насіння сільськогосподарських культур з 1978 року під торговою маркою MAY. MAY є провідним інвестором сільськогосподарського сектору Туреччини з щорічною сертифікованою потужністю виробництва та переробки насіння в 29.000 тонн та більш ніж 120 працюючими фахівцями-агрономами. Бачення бути турецькою компанією, яка пропонує інноваційне насіння для цільової географії через сильне R і D для підтримки глобальної конкуренції."

6578

"Агро-Ритм

Науково-виробниче підприємство «Агро-Ритм» — селекційно-генетичний центр з виробництва насіння соняшнику, насіння кукурудзи, насіння озимих культур, таких як: насіння ячменю, насіння пшениці, насіння ріпаку. Компанія «Агро-Ритм» займає не останнє місце на насінницькому ринку України. На основі цієї компанії ведеться первісне насінництво своїх гібридів соняшнику та кукурудзи. Власниками цих гібридів є НВП «Агро-Ритм» спільно з французькою компанією «Насіння». Ці нові високоякісні гібриди соняшнику: «Солтан», «Любаш», «Яниш», «Рекольд» та «Аркансьєль» вдало та продуктивно пройшли випробування за багатьма важливими параметрами, що дозволило внести їх до Державного Реєстру рослин. Не менш вдалою розробкою «Агро-Ритма» є виробництво насіння кукурудзи власної селекції. Такі гібриди кукурудзи як: «Афіна», «Марсель», «Маніфік» та «Муасон» складуть гідну конкуренцію аналогам відомих світових брендів не лише в Україні, а й далеко за її межами."

logo

"Ім. В.Я. Юр’єва

Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук є одним із провідних науково-дослідних установ України аграрного профілю, історія якого налічує понад 100 років. Основні напрямки науково-дослідної роботи інституту передбачають: розробку теоретичних засад селекції польових культур, формування та ведення банку генетичних ресурсів рослин України, створення нових сортів та гібридів зернових, зернобобових, круп’яних та олійних культур; розробку високоефективних систем насінництва сільськогосподарських культур, ведення первинного та елітного насінництва районованих сортів та гібридів; розробку технологій вирощування польових культур, забезпечення та науковий супровід інноваційних розробок."

Зацікавилися?Залишіть контакти, ми вам передзвонимо

Головний офіс

Тел. +38 (095) 58-34-071; +38 (098) 74-77-518 Графік роботи: ПН-НД з 7:30 до 23:30 Email: office@agro7trade.com.ua м.Харків, 61036 вул.Морозова 13-Б оф. 502

Представник у м. Миколаєві

Тел. +38 (099) 039-00-10