Гібридне насіння соняшника Нові Сад — це ефективний селекційний матеріал, з якого вдасться отримати здорові рослини і гідний урожай, а значить — і високий прибуток. Вже понад 70 років сербський Науково-дослідний інститут польництва та овочівництва працює над створенням якісного зерна, що має оптимальний набір агрономічних характеристик та відповідає міжнародним стандартам.

Аграрна гармонія: сербський досвід в українському насінництві

На вітчизняному ринку успішно реалізується зерно зарубіжної селекції. Так, гібридні насіння соняшнику Нові Сад (Сербія) набули широкого поширення у фермерських господарствах України. Подібна популярність обумовлена ​​такими позитивними характеристиками цього насіння:

  • переносимість посухи, температурних коливань, змін клімату;
  • толерантність до більшості відомих фітохвороб;
  • стійкість до вилягання завдяки розвиненій кореневій системі та міцному стеблу;
  • привабливість для комах-запилювачів (висока продуктивність нектару).

Добірне зерно соняшника від вказаного виробника дасть стабільний урожай та відкриє перед вашим агропідприємством нові горизонти у відповідному ринковому сегменті. Нові Сад (Сербія) насіння в Україні використовується фермерами для вирощування олійних культур, які згодом переробляють сільгоспвиробники на наступну продукцію:

  • Олія соняшникова. Відмінні смакові якості насіння та висока концентрація олеїнової кислоти дозволяють отримати добірний концентрат.
  • Сілос. Оптимальна поживна цінність для кормів тварин.

Досвідчені фермери та селекціонери рекомендують використовувати для зміцнення аграрного бізнесу продукцію компанії Нові Сад – насіння соняшнику. Купити (Україна) зазначений посівний матеріал за демократичною ціною можна на сайті гурту «Agro7Trade». Ми пропонуємо вигідні умови співпраці та спеціальні пропозиції при великих постачаннях, тому вам вдасться підвищити рентабельність ділянки та мінімізувати витрати одночасно.