Гербіциди – хімічні засоби знищення небажаної рослинності (бур’янів) дільниці. Вони допомагають захистити культурні рослини та забезпечують відповідні ґрунтові умови для розвитку останніх. Досвідчені фермери, садівники та інші фахівці аграрної галузі рекомендують купити ґрунтовий гербіцид (ціна кошти виправдовується підвищенням урожайності) для ефективної боротьби з бур’янами.

Гербіциди: види та переваги

Усунення небажаної рослинності механічним способом – застарілий та трудомісткий процес. Навіщо викорчовувати бур’яни, якщо можна купити гербіциди в інтернет-магазині і не турбуватися про майбутній урожай? Зазначені хімічні засоби здатні знищувати шкідливі рослини, не впливаючи на стан самих культур. Класифікація гербіцидів:

  1. суцільної дії. Вбивають усі види бур’янів на обробленій ділянці. У компанії «Agro7Trade» можна купити гербіцид суцільної дії в Україні (ціни демократичні, якість гарантована), щоб завчасно подбати про здоров’я культур, що вирощуються. Препарати цієї категорії поділяються на підвиди:
    • Грунтові. Вносяться безпосередньо в родючий шар ґрунту. Вдалим рішенням купити ґрунтовий гербіцид в Україні для знищення кореневої системи бур’янів, насіння.
    • Системні. Пересуваються судинами шкідників, вражаючи листя та стебла.
    • Контактні. Дотик речовин із тілом бур’янів призводить до загибелі останніх.
  2. Виборчого. Один з найбільш популярних засобів категорії – гербіцид основа, купити який можна і в «Agro7Trade». Його дія спрямована на винищення конкретних видів бур’янів, що є характерним для селективної групи зазначених хімічних речовин.

Подбайте про свій урожай разом з компанією «Agro7Trade»!

Шукаєте де можна купити гербіциди за вигідною ціною? Бажаєте захистити посіви від бур’янів та отримати здоровий урожай? Компанія «Agro7Trade» пропонує виключно якісні хімічні засоби для боротьби з небажаною рослинністю на ділянці! У нас ви можете купити гербіциди від виробника, дія яких триває до 10 тижнів, якщо дотримуватись інструкції до застосування та рекомендованих дозування!

Небажана рослинність за статистикою знищує до 30% всього врожаю, відбираючи у сільськогосподарських культур поживні речовини, вологу і т. д. Проте, якщо купити гербіцид суцільної дії (ціна нижче середньоринкової! ) і усунути настирливі бур’яни, вдасться підвищити рентабельність засіяної ділянки!