May Seed – досвідчений виробник посівного матеріалу популярних сільськогосподарських культур, що спеціалізується на насінництві та селекції оних. Турецька компанія вийшла на аграрний ринок у 1978 році та швидко завоювала визнання у обраній сфері. Сьогодні посівний матеріал від Май Агро Сід високо цінується фермерами та селекціонерами у всьому світі.

Сучасні гібриди на варті врожайності земель: добірне зерно родом із Туреччини

Основним досягненням компанії May Seed стало виведення першого гібриду кондитерського соняшника, який отримав відповідну назву — Цукерка. Його відмінна риса та ключова характеристика – це стійкість до застосування сильнодіючого гербіциду Євролайтинг. Надалі практично все гібридне насіння соняшника May Seedпочало виготовляти із зазначеною властивістю. Імунітет до ЗЗР (гербіцидів) ІМІ-групи позитивно позначається на врожайності і, як наслідок, на прибутковості фермерських господарств.

Сьогодні у виробничих центрах компанії працює понад 30 агрономів, які щороку заготовляють понад 15 тисяч тонн сертифікованого посівного матеріалу різних сільськогосподарських культур, зокрема соняшнику. Заводи Май Сід розташовані в Бурсі та Адані, де зерно і проходить завершальні підготовчі етапи та доопрацювання.

Соняшник May Seed (насіння) характеризується такими агрономічними показниками:

  • стійкість до вилягання, осипання;
  • адаптивність до різних ґрунтових груп;
  • щільне заповнення насіння в центрі кошика;
  • імунітет до посухи, зміни температурних режимів, поширених фітозахворювань;
  • високий вміст масел як для гібрида, що відноситься до ІМІ-групи.

Група «Agro7Trade» пропонує за конкурентною ціною купити насіння соняшника May Seedз доставкою до вас на підприємство. Посівний матеріал зберігається у відповідних умовах, у процесі транспортування не порушується герметичність упаковок, тому партнери та клієнти нашої фірми гарантовано одержують якісну продукцію.