Адаптовані до вітчизняних кліматичних умов насіння кукурудзиMonsanto – універсальний посівний матеріал, який забезпечить оптимальний рівень урожайності та стабільний прибуток для фермерського господарства.

Американська кукурудза на українській землі – поштовх до розвитку агробізнесу

Основні переваги, які має кукурудзаMonsanto:

  • Україназ її кліматичними особливостями повністю підходить для вирощування зазначеної сільськогосподарської культури цього виробника.
  • Стійкість до посухи. Завдяки розгалуженій та масивній кореневій системі рослини стабільно отримують необхідну кількість вологи.
  • Швидка адаптація до змін температури та стійкість до хвороб.
  • Захищеність від діючих речовин, що входять до складу пестицидів, що використовуються для обробки сільськогосподарських культур.
  • Повноцінне розкриття закладеного генетичного матеріалу кожної рослини. На виробничому етапі гібриди обробляються надсучасними інсектицидними препаратами, здатними надійно захистити від шкідників.

На вітчизняному аграрному ринку кукурудза з’явилася більше 25 років тому і досі користується завидним попитом. Традиційно продукцію американського агрохолдингу представлено під брендом Dekalb. Досвідчені вчені-селекціонери регулярно вивчають погодні та кліматичні коливання, працюють над виведенням нових сортів з урахуванням отриманих показників. Таким чином, на український аграрний ринок надходить виключно високопродуктивний посівний матеріал, який відповідає вимогам часу.

Компанія «Agro7Trade» пропонує купити кукурудзуMonsanto на посів за конкурентною ціною і забезпечує дбайливу доставку продукції. Насіння зберігається в міцних та герметичних упаковках, які унеможливлюють пошкодження матеріалу в процесі транспортування. Перед продажем та безпосередньо відправкою ми ретельно досліджуємо зерно у спеціально обладнаних лабораторіях на предмет відповідності заявленій якості.