Високоврожайні гібридні насіння кукурудзиSyngenta – вдале рішення для підвищення прибутковості агробізнесу. Сьогодні в Європі успішно функціонує близько 100 випробувальних пунктів компанії, де проводиться виведення нових сортів зазначеної сільськогосподарської культури.

Європейський насіннєвий матеріал на родючій українській землі

КукурудзаSyngenta має такі переваги:

  • Стресостійкість. Насіння адаптоване до посухи, температурних коливань.
  • Толерантність до фітозахворювань. Рослини несприйнятливі до поширених патогенів – пухирчастої сажки, фузаріозу, гельмінтоспоріозу.
  • Функціональність. Висока питома вага зерна та якісний силос дозволяють використовувати дані гібриди кукурудзи як для виробництва круп і борошна, так і для виготовлення корму.
  • Можливість оперативного механізованого збирання врожаю.
  • Компактна будова волоті. Пластичні речовини в достатній кількості надходять до качанів.

Підвищений вміст зерна під час збирання та стабільна врожайність є ключовими показниками рентабельності оброблюваної ділянки, тому досвідчені фермери обирають насіння кукурудзи Syngenta.

Україна як аграрна країна, що продуктивно розвивається, стає для закордонних компаній привабливим ринком збуту посівного матеріалу. Саме тому в процесі створення нових гібридів селекціонери враховують кліматичні та погодні нюанси, характерні для наших широт, підвищуючи адаптивність сільськогосподарських культур до заданих умов вирощування.

Звернувшись до компанії «Agro7Trade», ви можете за доступною ціною купити насіння кукурудзиSyngenta та забезпечити надійне майбутнє своєму фермерському господарству, аграрному підприємству. Отриманий показник врожайності та відмінна якість качанів (як наслідок – борошна та/або силосу) – основні аргументи на користь придбання зерна цієї торгової марки. За детальною інформацією про посівний матеріал кукурудзи «Сингента» та умови доставки звертайтесь до наших менеджерів.