Компанія «Agro7Trade» - це команда досвідчених аграріїв, для яких пріоритетним завданням є продаж посівного матеріалу високої якості. Ми відкриті для продуктивної співпраці з підприємствами вітчизняного та іноземних агропромислових комплексів, тому пропонуємо вигідні умови постачання чудових зерен для вирощування здорових та повноцінних сільськогосподарських культур.

Відбірне зерно – каталізатор урожайності земель та прибутковості підприємств

Стабільна врожайність за будь-яких умов обробітку - відмінна риса якісного посівного матеріалу. Останній забезпечить бажаний прибуток та продуктивність розвитку аграрного бізнесу шляхом підвищення рентабельності кожної окремої ділянки. На сьогоднішній день продаж посівного матеріалу в Україні розвивається у двох основних напрямках:

  1. Сортові. Отримано шляхом природного запилення за участю рослин одного виду. При цьому посіви ізолюються з інших культур з метою зниження ризиків випадкового схрещування. Зі здорових плодів відбираються зерна, що відповідають стандарту сорту і поставляються на ринок.
  2. Гібриди. Виконується штучне запилення з метою отримання максимально продуктивного та стресостійкого виду. В результаті можна купити насіння у виробника, що перевершує батьківські форми за рядом показників:
  • Схожість.
  • Якість.
  • Стабільність.
 

У каталозі фірми «Agro7Trade» представлені актуальні ціни на посівний матеріал вітчизняних та зарубіжних виробників. Окремі гібридні сорти рослин поєднали у собі український та європейський селекційний досвід, тому в результаті було отримано високоврожайні культури, пристосовані до погодних та кліматичних умов регіону.

Каталоги посівного матеріалу від компанії «Agro7Trade» містять всю необхідну інформацію про кожен представлений сорт або гібрид, включаючи агрономічні характеристики продукції та терміни дозрівання. В результаті використання запропонованого насіння ви отримаєте здорові рослини, а також гарантовано високу якість та кількість врожаю.

Група «Agro7Trade» - це відповідальний постачальник і надійний помічник у розвитку агробізнесу, якщо вам необхідно оперативно посівний матеріал купити в Україні. Прайс можна завантажити самостійно або уточнити вартість конкретних товарних одиниць наших менеджерів.